Cestou šťastného introverta

Náš introvertní svět

Tato stránka je zatím prázdná, tedy nezaplněná tím, čím si přeji, aby zaplněná byla, protože čeká na vaše příběhy. Má opravdu sloužit vám, stejně tak, jako web Cestou šťastného introverta. Jen s tím rozdílem, že tato stránka je opravdu jen a jen vaše, vlastně naše. 

Dovolte mi, abych vše uvedla na pravou míru. Chtěla jsem vytvořit svobodný, bezpečný prostor, kde byste se mohli vzájemně inspirovat svými introvertními příběhy, kde by každý introvert našel své spřízněné duše, se stejnými problémy, starostmi, ale i zábavnými historkami a zázračnými momenty všedních dní. Bezpečný prostor o nás a pro nás.

Pojďme a vytvořme společně introvertní, bezpečný, motivační, pozitivní a láskyplný prostor pro všechny, kteří na stránky Cestou šťastného introverta zavítají. Pojďme společně sdílet střípky z našeho kouzelného introvertního světa. A co vy, přidáte se?

S láskou Míša ♥

Zásady zpracování osobních údajů najdete zde. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zaslání a zveřejnění vašeho příběhu. Pište na introvert@michaelafilipova.cz. Tím, že příběh odešlete mi dáváte souhlas s jeho zveřejněním. Zveřejněn bude pouze váš příběh a vaše křestní jméno. Pokud si přejete, aby byl zveřejněn zcela anonymně, dejte mi prosím tuto skutečnost vědět. Osobně si vyhrazuji právo zvolit, jaké příběhy na stránku přidám, jde mi především o to, aby ladily s filosofií webu a byly přínosem pro jeho čtenáře. Děkuji a těším se! Michaela Filipová ♥