21 denní transformační e-program
pro introvertní ženy

Jak zvýšit své sebevědomí za 21 dní

Transformační  program, který vám změní život a nastartuje cestu sebelásky. 

  • Je vám sebeláska cizí?
  • Nemáte se ráda, a vlastně ani nevíte, jak na to?
  • Je sebevědomí něco, co vám totálně chybí?

Tak pak čtěte dál, krásná a jedinečná ženo! ♥

Možná, že jste se teď zarazila, protože nic takového si o sobě nemyslíte.

Kdybyste mohla vyjmenovat vše, co je na vás špatně a nedokonale, to by problém nebyl, že?

Nevěříte sama sobě. Nevěříte v sebe. 

Chtěla byste to umět. Postavit se sama za sebe, uvěřit ve své schopnosti a vnitřní sílu. 

Je to ale vůbec možné? Jak?

Jmenuji se Michaela Filipová a jsem autorkou projektu Cestou šťastného introverta.

Na začátku všeho byla má vášeň pro psaní, osobní rozvoj a poradenství. A taky můj tichý boj ve světě, který fandí extrovertům.

Mým záměrem je předávat informace o introvertním světě, a to srozumitelně a lidsky, bořit mýty a předsudky, které se s introverzí pojí, a to mile, laskavě a vytrvale (žádný velký humbuk, prosím pěkně), být laskavým a vědomým průvodcem na Cestě šťastného introverta, provázet čtenáře cestou sebepoznání, radosti a lásky k životu.

Jenomže, sebevědomí a sebeláska je něco, bez čeho se šťastný a naplněný život žít prostě nedá. 

Můj příběh je toho důkazem.

Ráda jsem se neměla, sebevědomí
na nule...

Jste na tom stejně?

Vím, co prožíváte a jak se cítíte. Bez sebelásky a sebevědomí. Vím, jaké to je. Cítila jsem se stejně. Nepochopená, neschopná zařadit se mezi ostatní. Přála jsem si být extrovertem a mít život jednodušší. Zaujmout na první pohled, zazářit, uvolněně reagovat, spontánně bavit společnost zábavnými historkami. Myslela jsem si, že je se mnou něco špatně a neměla se ráda za to, že se nedokážu změnit.

Energii jsem ztrácela snahou být jiná, místo toho, abych se naučila sama sebe přijímat a milovat.

Můj pracovní a osobní život nestál za nic. Měla jsem pocit, že jsou všichni proti mně, nic nemá smysl a uvěřila tomu, že bez ostrých loktů a velkého ega nemám šanci na šťastný, naplněný a úspěšný život.

Jenomže to není život, který stojí za to. A já si v hloubi svého srdce uvědomovala, že si svou realitu tvořím sama. 

Za všechno, co se mi v životě děje, si můžu já sama. Mohou za to mé návyky, vzorce, myšlenky, přesvědčení a především, neláska, kterou k sobě cítím a nesebevědomí, které vyzařuji do světa, a které se promítá do mých vztahů a životních zkušeností.

Přitahovala jsem do svého života lidi, kteří mi zrcadlili to, co jsem si o sobě myslela. Že nestojím za nic. Přitahovala jsem si do svého života zkušenosti, které mi je potvrzovaly to, o čem jsem byla přesvědčená. Že si nic lepšího nezasloužím.

Moc jsem to chtěla změnit, jenomže jsem nevěděla jak.

Všechny mé snahy selhávaly. Nevěděla jsem, jak začít. Nechápala jsem souvislosti, neměla jsem nějaký ucelený systém, díky kterému bych se zaměřila na všechny oblasti, které mohou za mé nesebevědomí a sebelásku.

Připadala jsem si ztracená. Lásku jsem hledala vně sebe a na pochvale a ocenění  ostatních jsem byla závislá.

Jak je to dnes? Co se změnilo? 

Celý můj život. V důsledku toho, že se mám ráda. Znám svoji hodnotu, mám zdravé sebevědomí. Kdyby to tak nebylo, nebyla bych tam, kde jsem dnes. Nepsala bych články, nesdílela své know-how, nestala bych se autorkou, podnikatelkou. Neodvážila bych se jít za svými sny, které by zůstaly skryté v mém podvědomí.

Měla bych strach ze světa, z života, z nových rozhodnutí, ze změn. Držela bych se domnělých jistot a neposouvala se dál, ze strachu, že by bylo ještě hůř.

Neměla bych fungující partnerský, rovnocenný vztah. Nevěděla bych, jaké je to mít harmonické přátelské a pracovní vztahy. Ostatním bych se snažila zavděčit ze strachu, že by mě mohli přestat milovat. Podceňovala bych se, srovnávala s ostatními, nedokázala bych říct NE tehdy, když to tak opravdu cítím. 

Nechala bych se sebou dál manipulovat a dovolila bych ostatním, aby o mém životě rozhodovali za mě. Zůstávala bych v roli oběti a užírala se zlostí, jak je život nespravedlivý.

Ničila bych samu sebe a uzavírala se před světem čím dál víc. 

Co mi na začátku mé cesty chybělo? Co bych byla opravdu z celého srdce uvítala? 

Průvodce. Člověka, který mě cestou sebelásky a sebevědomí provede. Člověka, který ví, jak se cítím. Ví to, protože to prožil, cítil se stejně. Povede mě za ruku a řekne mi to nejdůležitější. Ukáže mi jak. A prozradí proč. 

Připravila jsem pro vás 21 denní transformační e-mailový program, který od základu změní váš pohled na sebe sama.

Rady a tipy vám budu servírovat postupně po dobu 21 dní.

Každý den ode mě dostanete e-mail a každý den se zaměříme na jedno téma.

Stručně, jasně, srozumitelně, s nadhledem a špetkou humoru.

Bude mi ctí, když se stanu vaším průvodcem, kterého já jsem tolik postrádala. ♥

To nejdůležitější pro vás?

  • Změníte pohled na sebe sama.
  • Konečně si dovolíte být tou jedinečnou, sebevědomou a úspěšnou ženou, kterou jste tolik toužila být, jen jste nevěděla jak.
  • Staré nefunkční návyky vyměníte za nové, které budou dobře sloužit vašemu tělu i duši.
  • Uděláte si jasno v tom, kdo jste, co chcete a kam ve svém životě směřujete.
  • Rozloučíte se se vším, co snižuje vaši sebehodnotu a sebevědomí zadupává do země.

Tento e-program se věnuje všem oblastem života souvisejícími s vaším já, které se dotýkají vašeho sebevědomí. Každý den po dobu tří týdnů se těšíte na e-mail, nové téma a výzvu k řešení dalšího kousku vás samotných, až to na konci e-programu zapadne všechno krásně do sebe jako skládačka. A vy už víte, kdo jste a že je podstatné být sama sebou! 🙂 Míša vystihla v e-programu vše, co je třeba k tomu, abyste věřila sama sobě, své intuici a schopnostem. Pokud chcete na svém sebevědomí zapracovat a dát si ho do pořádku, tak neváhejte a běžte do toho, vřele doporučuji! 🙂

Sabinaadministrativní pracovnice

Na tomto programu mě velmi zaujalo, jak všechno se vším souvisí. V životě by mě nenapadlo se nad některými věcmi zamýšlet. Jak je ze začátku opravdu těžké začít myslet na sebe a mít se ráda. Zjistila jsem, jak velké mezery v některých věcech mám, např. nemám žádné plány ani sny. A to mě opravdu donutilo se nad sebou zamyslet a říct si ,,JE ČAS MYSLET NA SEBE,,. Měla jsem teď velice těžké období a úplně jsem přestala myslet na sebe a až tady jsem opravdu pochopila, jaká je to chyba. Jak je moc důležité se mít ráda a především si sama sebe vážit. Dlouho jsem se ve všem plácala a trápila se. Tento program mi ukázal, jak na to, abych se cítila dobře a byla konečně sama sebou. Mám na sobě ještě moc práce a budu pokračovat, protože konečně vidím pokroky a mám z toho velkou radost. Nikdy není pozdě začít a tady máte úžasnou šanci, jak všeho co si přejete dosáhnout. Strašně moc děkuji Míše za to, že mi dala takovou příležitost. A pokud můžu mluvit sama za sebe, nebojte se, neváhejte a pojďte do toho, protože to opravdu STOJÍ ZA TO.

Jitkaučitelka v MŠ

Co vám možná běží hlavou a co byste měla vědět, než objednáte?

Co když to nebudu stíhat?

Přečtení e-mailu trvá pár minut. Nic časově náročného. Děláte to s největší pravděpodobností několikrát denně. Rady a typy budete do svého života implementovat postupně, tak, jak vy sama chcete. A to je super! I když, jestli mám být upřímná, pokud na sobě chcete pracovat, nějaký čas vám to zabere. O tom žádná. Bez práce nejsou koláče, znáte to. 🙂

Je tento transformační program pro každého?

Rozhodně není, budu k vám upřímná. Je pro ty z vás, které cítí, že je čas na změnu, chtějí na sobě pracovat a ne se donekonečna vymlouvat. Pro ty z vás, které mají odhodlání a chuť do akce a jsou pro změnu ochotné i něco udělat.

Co když zjistím až v průběhu, že to opravdu není pro mě?

Rozumím, i to se stát může stát. Třeba zjistíte, že jste vlastně spokojená a nic měnit nechcete. Možná přijdete na to, že jste si to představovala tak nějak jednodušší nebo vám nebude vyhovovat můj styl psaní. Všechno je možné, i když doufám, že budete maximálně spokojená, protože to bylo při tvorbě programu mým hlavním záměrem. Ale kdyby to tak náhodou nebylo, do pátého e-mailu nabízím vrácení peněz. Napíšete mi a já vám bez dotazů pošlu zaplacené peníze zpět. To je fér, souhlasíte?

Je program primárně pro introvertní ženy?

Ano, je to tak. V některých oblastech jsem vycházela z temperamentu introverta, co potřebuje, co ho nejčastěji trápí, jaké má slabé stránky. Jestli jste žena svým temperamentem spíše extrovertní, pak neříkám, že by vám program nepomohl, ale nevytěžíte z něj maximum, což by byla škoda.

Jaká je cena programu?

21 denní program si cením na 490,- Kč (20 EUR).

S cenou jsem dlouho váhala.

Je to málo nebo moc?

Nakonec jsem vzala v úvahu dvě věci.

♥   Jak moc si cením sama sebe a své práce (někdo by řekl až příliš, jiný naopak dost málo). 

♥   Jak moc si vážíte sama sebe vy.

Jste do sebe ochotna investovat?

 Teď a tady?

Podle mě je totiž investování do sebe tou nejlepší investicí.

Za programem si stojím a věřím, že vám pomůže nastartovat cestu sebepřijetí, sebelásky a zdravého sebevědomí.

Jdete do toho?

Uvolněte se, zavřete oči a zeptejte se sama sebe. 

Jestli cítíte, že máte do e-programu vstoupit, že to je to, co právě teď potřebujete, poslechněte svoji intuici a udělejte první krok. Právě teď. Domluveno?

Těším se na vás!


Pokud máte v souvislosti s e-programem jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail introvert@michaelafilipova.cz.

Michaela Filipováautorka projektu Cestou šťastného introverta