Vztahy introvertů

aneb

Síla přátelství, lásky a víry v sebe sama

21 stran plných rad, tipů a podstatných informací, které vám usnadní život.♥

Co se v e-booku dozvíte? 

0
čtenářům už udělal e-book o vztazích introvertů radost. Přidáte se? Přihlaste se k odběru inspirace z mého blogu a jako dárek dostanete tento e-book.

Nespamuji, inspiruji. Váš e-mail nikomu nedám. A když vás to náhodou přestane bavit, jedním kliknutím se odhlásíte.

 

  • základní informace o osobnostních rysech;

  • kdo je introvert a jestli mezi introverty patříte;

  • co můžete čekat od přítele introverta a jak váš život obohatí kámoš extrovert;

  • jaké je to být v partnerství s introvertem a jaká jsou pozitiva a negativa vztahu s extrovertem.

Navíc vám dám tipy, jak:

  • navážete nová přátelství;
  • zlepšíte nezávaznou komunikaci;
  • zvládnete konfliktní situace s klidem a nadhledem.

Co e-booku říkají jeho čtenáři?

E-book o introvertech je naprostá pecka. Mohla bych se pod něj z fleku podepsat, protože s introvertem se nejdůvěrněji znám a tak potvrzuji, že vše přesně souhlasí. V dnešní energeticky náročné, zrychlené a dravé době, mám ze své „jinakosti“ mezi „vlky“ doslova mindráky. Autorka v knize nabízí dokonalý návod, jak se s tímto osobnostním rysem vyrovnat. Obsahově je to skvělé dílo, které ve výsledku zdůrazňuje tolik opomíjenou hodnotu sebelásky, sebeúcty a nutnost nalezení životní rovnováhy. E-book by měl být „povinnou četbou“ hlavně pro extrovertní jedince, kterým by otevřel oči směrem k respektu a toleranci nás „podivínů“. Bylo by to užitečné pro obecné uzdravení vztahů mezi lidmi a zejména v partnerství.
Hana Bořecká, DiS.,www.hanaborecka.cz/ Domov ve venkovském stylu
Píšu Vám, abych poděkoval za informace, které jsem se dozvěděl z Vašeho e-booku: Vztahy introvertů aneb Síla přátelství, lásky a víry v sebe sama. Musím se přiznat, že já sám jsem extrovert a k tomu ve znamení střelce. Výborná kombinace. Potřeboval jsem se trochu zorientovat v pojmech a tak trochu pochopit introverty. Ne, že bych se chtěl stát nějakým odborníkem v oboru. Potkal jsem ženu, bývalou spolužačku, kterou osud zavál na 30 let na druhý konec republiky. Už nám je oběma přes 50 a posledních pár let se scházíme se spolužáky, a tak nějak jsme si sedli. Jenomže jsem na ní pozoroval takové výkyvy nálad, a jakoby vyhýbání se kolektivu. Je ve znamení panny, tak jsem to tak i bral. No a jednoho dne jsem se od ní dozvěděl, že je introvert. Po tom všem, jak ji život semlel, je už několik let sama. Děti už jsou velké a mají své rodiny. Je ráda, že nás všechny opět potkala a celkem ráda se zúčastňuje akcí, výletů atd. Jak jsem už psal, sedli jsme si, stýkáme se i mimo kolektiv, je raději se mnou, než ve větší společnosti. Tak jsem se chtěl více dozvědět o tom, jak se asi introvert cítí, chová a žije, a pokusit se s takovým člověkem sblížit, a možná navázat bližší vztah. Děkuji!
Mirek P.
Dobrý den, kniha se mi moc líbila, nejvíc snad proto, že jste krásně sepsala to, co jako introvert prožívám. Pomohlo mi vědomí toho, že to má takhle ještě někdo, stejně tak, jako ujištění, že být introvert není nic, co je třeba léčit a napravovat.
Jana Š.
Při čtení e-booku jsem dostala obrovskou „facku" – došlo mi, že je to o mně! Jsem introvert jako „Brno“ a hodně mi to komplikuje život. Vlastně to tak bylo vždycky, ale teprve když se člověk dostane až na dno, pocítí potřebu s tím něco udělat, řešit to, naučit se s tím šťastně žít. Celý život se snažím „změnit" v dobré víře toho, že až budu jiná, budu šťastnější, lepší. Po přečtení knihy jsem zjistila, že to asi nebude ta správná cesta.
Petra H.
Na Váš web jsem narazil zcela náhodně a byl jsem velice mile překvapen, že se zabýváte introverzí a introverty. Také e-book máte velice krásně zpracován. To co děláte, mě zaujalo hlavně proto, že i já sám jsem introvert a trvalo strašně dlouho, než jsem si to uvědomil. Lecčím jsem si prošel a mnoho nepříjemného zažil. Pak jsem prostudoval desítky knih, chodil na terapie, dnes už to mám ale naštěstí v hlavě srovnané. Přeji Vám, ať se daří, Vaše práce je v dnešním světě strašně potřebná.
Luboš K.
Zajímavý e-book, který krásně popisuje, že introvert nerovná se ten horší a nudnější. Naopak dokáže žít stejně kvalitní a plnohodnotný život jako extrovert. Zároveň jsem se při čtení dozvěděla mnohem víc o tom, z jak velké části jsem introvertem. Sama jsem z větší části introvert a tento e-book mi pomohl uvědomit si, že být introvertem je opravdu fajn. Rozhodně doporučuji přečíst.
Karolína Stránskáwww.karolinastranska.cz