Cestou šťastného introverta

E-book o introvertech je naprostá pecka. Mohla bych se pod něj z fleku podepsat, protože s introvertem se nejdůvěrněji znám a tak potvrzuji, že vše přesně souhlasí. V dnešní energeticky náročné, zrychlené a dravé době, mám ze své „jinakosti“ mezi „vlky“ doslova mindráky. Autorka v knize nabízí dokonalý návod, jak se s tímto osobnostním rysem vyrovnat. Obsahově je to skvělé dílo, které ve výsledku zdůrazňuje tolik opomíjenou hodnotu sebelásky, sebeúcty a nutnost nalezení životní rovnováhy. E-book by měl být „povinnou četbou“ hlavně pro extrovertní jedince, kterým by otevřel oči směrem k respektu a toleranci nás „podivínů“. Bylo by to užitečné pro obecné uzdravení vztahů mezi lidmi a zejména v partnerství.

Hana Bořecká, DiS.,www.hanaborecka.cz/ Domov ve venkovském stylu

Dobrý den, kniha se mi moc líbila, nejvíc snad proto, že jste krásně sepsala to, co jako introvert prožívám. Pomohlo mi vědomí toho, že to má takhle ještě někdo, stejně tak, jako ujištění, že být introvert není nic, co je třeba léčit a napravovat.

Jana Š.

Při čtení e-booku jsem dostala obrovskou „facku" – došlo mi, že je to o mně! Jsem introvert jako „Brno“ a hodně mi to komplikuje život. Vlastně to tak bylo vždycky, ale teprve když se člověk dostane až na dno, pocítí potřebu s tím něco udělat, řešit to, naučit se s tím šťastně žít. Celý život se snažím „změnit" v dobré víře toho, že až budu jiná, budu šťastnější, lepší. Po přečtení knihy jsem zjistila, že to asi nebude ta správná cesta. Děkuji za vše a přeji Vám jen a jen štěstí.

Petra H.

Vztahy introvertů

aneb

Síla přátelství, lásky a víry v sebe sama

 

21 stran plných rad, tipů a cvičení, které introvertům usnadní život.

Přeji vám, ať jsou vaše vztahy plné lásky, vzájemného respektu a porozumění.

 

Na Váš web jsem narazil zcela náhodně a byl jsem velice mile překvapen, že se zabýváte introverzí a introverty. Také e-book máte velice krásně zpracován. To co děláte, mě zaujalo hlavně proto, že i já sám jsem introvert a trvalo strašně dlouho, než jsem si to uvědomil. Lecčím jsem si prošel a mnoho nepříjemného zažil. Pak jsem prostudoval desítky knih, chodil na terapie, dnes už to mám ale naštěstí v hlavě srovnané. Přeji Vám, ať se daří, Vaše práce je v dnešním světě strašně potřebná.

Luboš K.

Zajímavý e-book, který krásně popisuje, že introvert nerovná se ten horší a nudnější. Naopak dokáže žít stejně kvalitní a plnohodnotný život jako extrovert. Zároveň jsem se při čtení dozvěděla mnohem víc o tom, z jak velké části jsem introvertem. Sama jsem z větší části introvert a tento e-book mi pomohl uvědomit si, že být introvertem je opravdu fajn. Rozhodně doporučuji přečíst.

Karolína Stránskáwww.karolinastranska.cz