Malý introvert

aneb

Vědomá výchova introvertního dítěte

E-book plný
podstatných informací, praktických tipů a zajímavých bonusů, díky kterým pomůžete vašemu introvertnímu dítěti uspět ve světě, který přeje extrovertům.

 • Máte doma introvertní dítě v předškolním věku nebo na prvním stupni ZŠ?
 • Přáli byste si své jedinečné dítě vychovávat s ohledem na jeho specifické potřeby?
 • Máte pocit, že svému malému introvertovi vůbec nerozumíte, ale toužíte po vzájemném vztahu plném lásky, podpory a porozumění?
 • Jste pedagog, který se zajímá o odlišné povahy dětí ve třídě, a přeje si vychovávat a vzdělávat s ohledem na jejich specifické potřeby?

 Pak je tento e-book právě pro vás!

Jaký je Malý introvert?

 • Raději si hraje sám než s ostatními dětmi a je možné, že je tak hluboce zabraný do hry, že o něm dlouhé hodiny nevíte.
 • Zdá se, že toho moc nenamluví, ale opak je pravdou. Ve známém a bezpečném prostředí a o tématu, které ho opravdu zajímá dokáže mluvit s velkým nadšením.
 • Nejdříve poslouchá a pozorně sleduje, co se kolem něj děje, a teprve potom se zapojí do nějaké činnosti. 
 • Je to kliďas a mezi cizími lidmi stydlín.

A vy možná...

 • Máte strach, že se v dnešním světě neprosadí.
 • Říkáte si, že se až příliš straní, měl by se víc zapojit do kolektivu a najít si kamarády.
 • Přáli byste si pochopit jeho vnitřní svět a pomoct mu rozvíjet jeho silné stránky.
 • Toužíte po vzájemném vztahu plném láskyporozumění.

Kdo jsem?

Jmenuji se Michaela Filipová, jsem máma, pedagožka a od roku 2017 autorka projektu Cestou šťastného introverta.

Díky své téměř dvacetileté pedagogické praxi jsem měla možnost pracovat s mnoha malými introverty, kteří mi pomohli pochopit jedinečný tichý temperament opravdu do hloubky.


 V čem vám právě tento e-book pomůže? 

Na 64 stranách se dozvíte:

 • 1
  podstatné informace o introverzi a extroverzi;
 • 2
  jak poznáte, jestli máte doma malého nebo velkého Malého introverta;
 • 3
  jak svému jedinečnému dítěti lépe porozumět;
 • 4
  jak své introvertní dítě vychovávat s ohledem na jeho přirozený vývoj a specifické potřeby;
 • 5
  jaký typ vzdělávání je pro vaše introvertní dítě nejvhodnější.

Co říkají o e-booku jeho čtenáři?

Toto je e-book přesně pro mě a mojí rodinu. Dcera je velice introvertní a má extrovertního bratra. Ačkoli jsem tyto jejich povahové rysy znala už předtím, e-book mi v mnoha ohledech otevřel oči. Bohužel pro mě bylo čtení některých pasáží i celkem bolestivé. Dělám mnoho chyb a vzhledem k její citlivé povaze, mě ty chyby mrzí dvojnásob. E-book Malý introvert mi dal ale i spoustu podnětů k tomu, jak dceři pomoci vyrovnat se s některými situacemi a bonusové otázky mi pomohly se zamyslet nad tím, jak se jí ještě více přiblížit. Moc děkuji Míše, že sepsala svoje několikaleté zkušenosti, a tím přeneseně (přes jejich rodiče), pomohla mnoha malým introvertům usnadnit cestu životem. Určitě se k Malému introvertovi ještě několikrát vrátím, jak bude dcera růst a budeme zažívat další a další nové situace.
Martina HetešováPrůvodkyně zdravým těhotenstvím, www.martinahetesova.cz
Že je naše dítě introvert jsem tušila dávno a Váš e-book mi to potvrdil. V části, kde popisujete "projevy malého introverta" jako byste popisovala moji čerstvě čtyřletou dceru - citlivost na hlasité zvuky (hračky vydávající zvuky, u jiných dětí vždy nejoblíbenější, u nás měly zákaz, jeden hrající včelí medvídek ho má dodnes :-), stydlivost, opatrnost na sebe, ale zároveň obrovská empatie, přátelskost, ve známém prostředí mezi "svými" je tak upovídaná, že je problém dostat se ke slovu. Vzhledem k tomu, že já sama jsem introvert a manžel taky, její reakce a chování pro nás není překvapivé, spíše ho zcela chápeme. Občas se mi i stane, když nad nějakou situací zpětně uvažuji, že reaguje přesně tak, jak já sama bych reagovala nejraději taky, kdybych už nebyla "dospělá" a nepřišlo mi to hloupé. 🙂 Takže se rozhodně budu řídit Vašimi radami a snažit se nepřenášet svoje strachy na ni, ale naopak sama překračovat svoji komfortní zónu kvůli ní, protože příklad je prostě nejlepší. A díky tomu, že vím, co prožívá, věřím, že naše vnitřní světy budeme moci sdílet i spolu navzájem. Váš e-book se mi moc líbil, děkuji!
Veronika
Tento e-book bych doporučila všem rodičům, kteří chtějí lépe porozumět svému introvertnímu dítěti. Zastavit se a pochopit jeho vnitřní svět a díky tomu být jeho lepším průvodcem. Sama jsem introvert a tak jsem si při čtení e-booku vzpomněla sama na své dětství. Jako dítě jsem si připadla hodně sama. Asi tím, že jsem si hrávala sama, tak si máma myslela, že nic nepotřebuji. Ovšem byla bych šťastná za její projevený zájem o můj vnitřní svět. E-book jsem přečetla jedním dechem. Je velmi přehledný a jasný. Čtení vám pomůže si pokládat ty správné otázky, přijít si na důležitá uvědomění a to nejdůležitější je, že vás navede k budování otevřeného, vědomého a laskavého vztahu s vašim dítkem. Odkryje vám otevřenější a přijímající náruč pro vaše dítě. Naše děti jsou jedním z našich nejcennějších pokladů.
Mgr. Markéta A. Haštabová
Tento e-book by mal byť “povinným čítaním” pre všetkých rodičov. Aby si ujasnili aké dieťa majú doma a aký sú vlastne oni sami - introverti či extroverti. Nie je to totiž vôbec také jednoznačné, ako si mnohí z nás myslia. E-book vám pomocou presných otázok ukáže, ako svoje dieťa čo najlepšie odhadnúť, ktoré črty u neho prevládajú. Míša Vás zoznámi so silnými aj slabými stránkami malých introvertov, tiež ponúkne aj riešenia - ako pracovať na tých slabých a ako ešte viac podporiť tie silné stránky. Jednoducho tento e-book je plný momentov, keď si uvedomíte - AHA, tak preto… Nechýbajú ani praktické bonusy, ktoré Vám pomôžu vaše dieťa pochopiť a prijať s láskou práve také aké je, ale aj prijať seba ako rodiča, ktorý miluje a podporuje svoje dieťa, ale zároveň mu necháva slobodu žiť tak, ako je to preň prirodzené.
Mgr. Lenka Lešková
Když se mi tento e-book dostal do rukou, váhala jsem, jestli mi má co dát - o introvertech toho hodně vím od sebe i dětí, ale e-book předčil mé očekávání o 100 %! Je hezky lidsky podaný, propojený s praktickými příběhy, vedl mě k zamyšlení, které se hodí podle mě pro rodiče všech dětí. A především pro extrovertní rodiče bych ho dala jako povinnou četbu! Vřele doporučuji, pokud chcete otevřít bránu pochopení mezi sebou a vaším dítětem ❤.
Zuzana ŠmidrkalováAutorka projektu Introvertní matka, www.zuzanasmidrkalova.cz
Po přečtení e-booku Malý introvert jsem měla plnou hlavu nejen nových informací, ale i otázek směřujících k sobě samé. Můj devítiletý syn - introvert mě nevědomky stále "učí" hledat vhodné způsoby vyjadřování a chování, které Míša ve své knize podrobně popisuje a vysvětluje. Škoda, že se ni do rukou nedostala dřív, ušetřila bych si spoustu času tápáním a studováním různých materiálů. E-book představuje ucelený zdroj informací k vědomé výchově dětí introvertů, je napsán přehledně, srozumitelně a především velmi inspirativně. Doporučuji jej přečíst všem rodičům nejen dětí introvertů.
Veronika Procházková
E-book „Malý introvert“ srozumitelně seznamuje rodiče introvertního dítě s tím, jak jej chápat, přijímat a podporovat v přirozeném rozvoji jeho potenciálu. Nejvíce mne zaujala kapitola „Desatero pro rodiče“, která vystihuje důležité principy respektující výchovy s ohledem na temperament potomka. Jako introvertka bych takovou výchovu byla uvítala. Kniha obsahuje řadu odborných informací, ale i praktických příkladů, usnadňujících pochopení uvedené problematiky.
Anna JavůrkováPrůvodkyně Vědomým znovuzrozením, www.vedomeznovuzrozeni.cz

 

A kolik za e-book Malý introvert zaplatíte?

 

330,- Kč  (13 EUR )

 


Ještě něco navíc k e-booku?

1. Pracovní sešit k praktickým bonusům

e-booku

2. Motivační tapeta „MÁMA v POHODĚ”

3. Plakát „DESATERO pro RODIČE”

4. Aktualizace e-booku

Kdykoliv napíši novou verzi nebo e-book doplním o další informace, vy ji ihned získáte ZDARMA.

Budu vás informovat mailem a pošlu vám odkaz na stažení nové verze, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.

A nejpřínosnější z bonusů s největší hodnotou pro vás a vaše dítě?

5.  Konzultace po e-mailu 

Napište mi email na introvert@michaelafilipova.cz

a probereme vše, co vás zajímá. Potřebujete poradit ohledně výchovy VAŠEHO malého introverta? Ptejte se, pište!


 

A abych vám pomohla v rozhodování, mám tu ještě jeden návrh.

 

 Když po přečtení náhodou zjistíte, že to opravdu není to pravé ořechové právě pro vás a vašeho malého introverta, 

nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ!

Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení e-booku a já vám bez dotazů pošlu peníze ZPĚT.


Další reakce čtenářů?

Výchova malých introvertů rozhodně není jednoduchá. Tyto děti se často cítí nepochopené a odmítané, až nakonec rezignují a zcela se uzavřou do vlastního světa. Správným přístupem a respektováním jejich potřeb z nich ale můžeme vychovat šťastné, spokojené a sebevědomé jedince, kteří znají svou hodnotu, umí pracovat se silnými i slabými stránkami, a dokáží uspět i v době, která fandí spíše extrovertům. Je to cesta na dlouhou trať, ale Míšin e-book vám to hodně usnadní. S jeho pomocí lépe porozumíte duši malého introverta a najednou dokážete pohlížet na život z úplně jiného úhlu. Už jen toto pochopení změní váš vztah s dítětem. E-book navíc obsahuje řadu praktických kroků, se kterými změnu hravě zvládnete a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Dala bych ho jako povinnou četbu nejen rodičům, ale všem, kteří pracují s dětmi každý den!
Mgr. Helena ČukováAutorka projektu Osobní rozvoj pro učitele, www.helenacukova.cz
Mám pocit, že mi e-book Malý introvert otevřel a prozářil cestu do velké části mého vnitřního světa, kde bydlelo mnoho nepřijetí a nepochopení. O introvertním založení člověka jsem samozřejmě věděla, ale nikdy jsem si neuvědomovala, jaký vliv má na každodenní prožívání a jednání. Já i mé děti jsme introverti. Když jsem si pročítala popisy v e-booku, tak jsem žasla, jak moc na nás sedí. Očekávala jsem tipy na výchovu mých dětí a objevila porozumění nejen jim, ale také sobě a mnoha lidem a situacím, kdy mi bývá nepříjemně. E-book je mnohem více než jen rádce pro vědomé rodiče. Ukazuje, jak důležité je přijímat jedinečnost a potřeby každého člověka, a také naučit se respektovat ty své. E-book se moc hezky čte, vše je psáno vlídně a srozumitelně. Nádherným bonusem jsou závěrečné otázky. Pro mne v mnoha tématech nepříjemné zrcadlo, ale také příležitost a výzva ke změně. Děkuji také za informace pro výběr školy. E-book Malý introvert je úžasné pozvání do světa respektu a porozumění. Doporučuji nejen všem rodičům a vychovatelům!
Klára Hrubá
Chcete se dozvědět, jak poznat malého introverta, porozumět jeho vnitřnímu světu, dozvědět se, jaký jste rodič a mnoho dalších důležitých informací? Jste na správném místě. Čtení mě pohltilo již od samého začátku! Odpovědi na své otázky v něm najdou nejen rodiče, ale věřím, že i široké okolí. Již v tuto chvíli se těším na další úžasné e-booky nejmilejšího introverta, kterého jsem potkala.
Mgr. Kateřina Motyčková
Po přečtení Malého introverta jsem zjistila, že často něco jiného říkám a skutečně dělám. Uvědomila jsem si, že často svému dítěti nerozumím a je pro mě tedy těžké ho podpořit. Uvědomuji si jeho jedinečnost a odlišnost, ale často nevím, jak s ní naložit. Míši e-book mi otevřel další dveře sebepoznání. Uvědomuji si, že pro své jedinečné dítě nejsem oporou jakou bych chtěla být a jakou sama sobě říkám, že jsem. Děkuji Ti, Míšo. Je potřeba otevřít oči včas. Bohužel vidím podobnou linii i ve vztahu s mými rodiči. Vím proto, že pro další vývoj mého dítěte je hodně důležité na těchto tématech pracovat co nejdříve.
Ing. Hana Šmerákováwww.hana-smerakova.cz
Sama jsem introvert, přesto mi e-book pomohl v lepším pochopení mého syna. Míša krásně ukazuje, že kromě práce s dítětem a specifického přistupování k němu, je neméně důležité také pochopení sebe jako rodiče a uvědomění si svého přístupu k dítěti. Moc se mi líbí kapitola o výběru školy, což nás bude brzy čekat. E-book doporučuji všem rodičům, kteří mají doma introverta, ale také všem, kteří pracují s dětmi a chtějí víc pochopit dětskou duši.
Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz
Napriek tomu, že dcéra je asi skôr extrovert, e-book Malý introvert ma veľmi nadchol. Určite ho odporúčam všetkým rodičom, prarodičom, tetám, či učiteľom, ktorí majú vo svojom okolí malého introverta. Alebo aj veľkého, sú to všeobecne platné princípy, ktoré nám uľahčia komunikáciu s každým introvertom, ktorého v živote stretneme. Potešilo ma, že autorka podporuje postupy Vedomej výchovy, aké sa snažím žiť a propagovať ja sama. Verím, že vďaka tomuto e-booku bude veľa malých introvertov žiť spokojnejší a krajší život. Vďaka pochopeniu a prijatiu, ktoré sa im dostane od rodičov po prečítaní tohto e-booku. Naozaj krásny a kvalitný e-book.
Renáta Janečková
E-book mě nadchl. Čekala jsem výchovné rady a informace o tom, co bych měla a neměla dělat, ale dověděla jsem se mnohem více. Kromě teorie, která pro mě byla také přínosem, mě zaujalo Desatero pro rodiče, ve kterém si uvědomíte, jak se vy ke svému dítěti chováte a jak to ono může vnímat. Skvělé mi přijdou konkrétní příklady z praxe, kterých na konci e-booku najdete několik. Doporučuji všem, kteří doma mají dítě introverta a nejsou si úplně jistí tím, jak se k němu chovat a jak s ním komunikovat.
Ing. Zuzana Řebíkováwww.zuzanarebikova.cz
Nejdříve jsem si nebyla jistá, jestli je to e-book pro nás, jestli můj syn je nebo není introvert. Moje obavy se ale po pár stránkách zcela rozplynuly. Je jedno jestli je nebo není, ve výsledku máme vlastně všichni v sobě kousek i z introverta i extroverta a tak informace v knize obsažené, využijí všichni. Našla jsem tam spoustu AHA momentů a rozhodně bych ji doporučila nejen rodičům, ale taky všem ostatním - babičkám, učitelkám ve školce a školách a vůbec všem, kterým nejsou pocity a prožívání druhých jedno.
Jitka Štipčákováwww.uklid-v-klidu.cz

 

Celková cena e-booku se všemi jeho bonusy včetně e-mailové konzultace 

je právě teď

330,- Kč  (13 EUR )

 

Což je, buďme k sobě upřímní, méně než:

 • hodinová masáž zad a šíje;
 • dva lístky do kina;
 • jeden rodinný mini nákup;
 • kvalitní červené víno.

Jak to uvnitř e-booku vypadá?


Věřím, že jste se dozvěděli to nejdůležitější, a v tuto chvíli nezbývá nic jiného, než e-book objednat. Je to jednoduché a já vás s radostí provedu jednotlivými kroky.

Právě teď, protože jestli vás téma zajímá, pak není důvod k odkládání!

Klikněte na tlačítko a na následující stránce vyplňte objednávkový formulář!