Objednávka e-booku

Cesta šťastného introverta aneb 5 klíčů ke štěstí a vyrovnanému životu


Na předchozí stránce jste se dozvěděli veškeré potřebné informace, na této stránce e-book objednáte. Je to jednoduché a s radostí vás provedu jednotlivými kroky.


Ano, objednávám si e-book Cesta šťastného introverta!

Co je potřeba udělat?

 

Nyní jednoduše vyplňte objednávkový formulář, překontrolujte si správnost zadaných údajů,

a klikněte na tlačítko

ODESLAT.

 A co se bude dít dál?

 • 1
  Na vámi zadaný e-mail přijde potvrzení objednávky a podklady k platbě.
 • 2
  E-book zaplatíte klasickým bankovním převodem ze své banky.
  I přes narůstající podíl online plateb u nás stále většina zákazníků dává přednost platbě bankovním převodem. Je to sice konzervativní způsob platby, ale jednoduchý a spolehlivý. Využít můžete také QR kód vytištěný na vaší faktuře.
 • 3
  Počítejte prosím s tím, že bankovní převod trvá většinou 1-2 dny.
 • 4
  Jakmile bude částka připsána, přijde vám e-mail s e-bookem, bonus a daňový doklad.
 • 5
  E-book a bonus si stáhnete do svého počítače.

 

Níže vyplňte své údaje do objednávky a zmáčkněte tlačítko ODESLAT.

 

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-bok na fyzickou osobu nepodnikatele.

 

Není vám něco jasné, něčemu nerozumíte, máte otázky? Ptejte se, pište, jsem tu pro vás.

Míša
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Cesta šťastného introverta aneb 5 klíčů ke štěstí a vyrovnanému životu

Jsem nadšená z kvalitního obsahu tohoto e-booku. Museli byste přečíst desítky knih, abyste se dozvěděli to, co je tady v kostce napsáno. Jelikož je autorka sama introvertem, dokáže se do nás, introvertů, vžít. Proto dokáže psát citlivě s ohledem na povahu introvertů tak, aby jim nejlépe pomohla. Autorka e-booku předává současně jak cenné informace, tak životní zkušenosti, které vám můžou usnadnit život tak, abyste se cítili spokojení a plní energie! 🙂

Sabina F.

Z celého e-booku vnímám velkou důvěru. Důvěru v obsažené zkušenosti a informace i důvěru v převzetí zodpovědnosti za svůj vlastní život. Klidný, vlídný a laskavý prostor, který dává člověku příležitost setkat se sám se sebou, k nahlížení vlastního života z jiného úhlu pohledu. 5 klíčů vnímám jako srozumitelné a uchopitelné dílky jednoho celku, kterým je ŽIVOT V SOULADU SE SEBOU. Praktické úkoly inspirace z textu krásně dokresluje závěrečný příběh - Cesta šťastného introverta. Dává odvahu nevzdat se a zároveň jasně ukazuje, že změna nepřijde přes noc a je potřeba pro ni něco udělat. Hledáte cestu k sobě? Hledáte konkrétní možnosti, jak na ni vykročit? Hledáte motivaci, inspiraci a vedení? Míša je úžasný průvodce. Za mě skvělý e-book, který vám mohu jen doporučit.

Klára Hrubáwww.ZijuRadost.cz, www.KlaraHruba.cz