Cestou šťastného introverta

Objednávka e-booku

Cesta šťastného introverta aneb 5 klíčů ke štěstí a vyrovnanému životu


Na předchozí stránce jste se dozvěděli veškeré potřebné informace, a protože jste se proklikli na stránku objednávkovou, chcete si pravděpodobně e-book objednat. Je to jednoduché a s radostí vás provedu jednotlivými kroky.


Ano, objednávám si e-book Cesta šťastného introverta!

Co je potřeba udělat?

 

Nyní jednoduše vyplňte objednávkový formulář, překontrolujte si správnost zadaných údajů,

a klikněte na tlačítko

ODESLAT.

 A co se bude dít dál?

 • 1
  Na vámi zadaný e-mail přijde potvrzení objednávky a podklady k platbě.
 • 2
  E-book zaplatíte klasickým bankovním převodem ze své banky.
 • 3
  Počítejte prosím s tím, že bankovní převod trvá většinou 1-2 dny.
 • 4
  Jakmile bude částka připsána, přijde vám e-mail s e-bookem, bonus a daňový doklad.
 • 5
  E-book a bonus si stáhnete do svého počítače.

 

Níže vyplňte své údaje do objednávky a zmáčkněte tlačítko ODESLAT.

 

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-bok na fyzickou osobu nepodnikatele.

 

Není vám něco jasné, něčemu nerozumíte, máte otázky?

Napište mi, jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Cesta šťastného introverta aneb 5 klíčů ke štěstí a vyrovnanému životu

Jsem nadšená z kvalitního obsahu tohoto e-booku. Museli byste přečíst desítky knih, abyste se dozvěděli to, co je tady v kostce napsáno. Jelikož je autorka sama introvertem, dokáže se do nás, introvertů, vžít. Proto dokáže psát citlivě s ohledem na povahu introvertů tak, aby jim nejlépe pomohla. Autorka e-booku předává současně jak cenné informace, tak životní zkušenosti, které vám můžou usnadnit život tak, abyste se cítili spokojení a plní energie! 🙂

Sabina F.

Z celého e-booku vnímám velkou důvěru. Důvěru v obsažené zkušenosti a informace i důvěru v převzetí zodpovědnosti za svůj vlastní život. Klidný, vlídný a laskavý prostor, který dává člověku příležitost setkat se sám se sebou, k nahlížení vlastního života z jiného úhlu pohledu. 5 klíčů vnímám jako srozumitelné a uchopitelné dílky jednoho celku, kterým je ŽIVOT V SOULADU SE SEBOU. Praktické úkoly inspirace z textu krásně dokresluje závěrečný příběh - Cesta šťastného introverta. Dává odvahu nevzdat se a zároveň jasně ukazuje, že změna nepřijde přes noc a je potřeba pro ni něco udělat. Hledáte cestu k sobě? Hledáte konkrétní možnosti, jak na ni vykročit? Hledáte motivaci, inspiraci a vedení? Míša je úžasný průvodce. Za mě skvělý e-book, který vám mohu jen doporučit.

Klára Hrubáwww.ZijuRadost.cz, www.KlaraHruba.cz