Cestou šťastného introverta

Konzultace pro rodiče

S čím se na mě můžete obrátit?

VÝCHOVNÉ OTÁZKY

Chcete probrat s někým erudovaným, ale nezúčastněným a objektivním, výchovu vašich dětí? Potřebujete poradit metody, které fungují?

Někdy si rodič neví rady a připadá si neschopný, trápí ho pocity selhání, dává si vinu za to, že se jeho dítě projevuje nevhodným způsobem, má výrazné výchovné problémy nebo je školsky neúspěšné.

Často může mít rodič pocit, že mu společnost spíše hází klacky pod nohy místo toho, aby mu nabídla pomocnou ruku a řešení, které opravdu funguje. 

Tím neříkám, že mám patent na rozum, a že v každé situaci vím, co dělat. Co ale rozhodně ovládám, je naslouchání, jak jinak, jsem introvert.

Vyslechnu vás bez hodnocení a soudů, společně se na celou situaci podíváme z nového úhlu pohledu, a pokusíme se najít to správné řešení pro vás a vaše dítě. 

CHYSTÁME SE DO PRVNÍ TŘÍDY

Chystáte se do první třídy? Ano, použití množného čísla je vážně správně! On totiž takový nástup na základní školu je událost pro celou rodinu.

Víte, co je to školní zralost? Jak své dítko správně připravit k zápisu? Co by mělo všechno vědět a umět?

Probereme spolu jednotlivé oblasti a seznámím vás s postupy a technikami, díky kterým se na vstup do školy připravíte včas a bez zbytečných nervů. 

MALÝ INTROVERT

Je něco, co jste se v e-booku Malý introvert aneb Vědomá výchova introvertního dítěte nedozvěděli a nevyhovuje vám konzultace po e-mailu? Preferujete raději osobní setkání?

Chcete probrat výchovu vašeho dítěte a jeho specifické potřeby? Ujasnit si metody výchovy? Využít konzultaci na maximum a pokládat otázky, které se vynoří během našeho rozhovoru?

Nejste si stále jistí, jestli je vaše dítko pouze introvertní nebo by se mohlo jednat o nějakou poruchu? A když ano, jak máte dál postupovat?

Chápu, že takové věci se po e-mailu řeší těžko a je opravdu lepší se sejít face to face.

Vyjdu z našeho rozhovoru a z pozorování vašeho dítka, zhodnotím situaci, poradím, nasměruji. Pomůžu vám získat nadhled a podpořím vás ve vašich dalších krocích. 

O mně a práci s dětmi

Vystudovala jsem speciální pedagogiku a mám státní zkoušku z pedagogiky a psychologie. Nejvíc jsem se ale o dětech naučila během své, téměř dvacetileté, praxe ve školství. Pracovala jsem v různých zařízeních, pro děti tzv. normální i pro děti s různým handicapem, s dětmi ve školách, mateřských školkách, i dětských domovech.

A stále se od těch malých stvoření učím, nechávám se inspirovat jejich čistým pohledem na svět, a také díky nim se posouvám na své cestě dál. Jsem také maminka dvou úžasných dcer, na které jsem velmi pyšná, a které jsou mými největšími učitelkami.

Díky mému citlivému přístupu a bezpodmínečnému přijetí, díky intuici, vhledu a umění najít souvislosti, se dokážu naladit na rodiče i jejich děti, najít a pojmenovat problém a navrhnout to správné, efektivní řešení pro všechny zúčastněné.

 

Jak konzultace probíhá a jaká je její cena?

Konzultace probíhá formou

  • osobního setkání,
  • po telefonu (já zavolám vám),
  • po e-mailu.

Cena za hodinu (60 minut) osobní konzultace je 700 Kč. To i v případě, když konzultace bude kratší jak 60 minut. Za každou další započatou hodinu se účtuje stejná taxa, tj. 700 Kč. Cena za konzultaci po telefonu je 350,- Kč a e-mailovou konzultaci je 250 Kč.

Říkají o mně

Míšu znám již několik let a nejen za sebe mohu s klidným svědomím říci, že je nejen skvělý pedagog, ale také úžasný člověk. Dokáže skvěle odhalit individualitu každého dítěte, nejen se speciálními vzdělávacími potřebami, a podle toho pak s dotyčným dítětem umí pracovat. Umožňuje dítěti pracovat podle jeho úrovně schopností, dovedností a najít možnosti, jak tuto úroveň posunout dál. Nesrovnávejte své dítě s ostatními, každý je jiný, každý z nás je originál. Pokud máte jakékoliv otázky nebo pochybnosti, požádejte o konzultaci. Věřím, že Míša si ráda vyslechne všechny dotazy a bude se snažit najít schůdné řešení pro vaše případné problémy. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Andrea Hamplovámaminka Adélky a Lukáše
Míšu znám již od střední pedagogické školy. Nejprve jsme spolupracovali v zařízení pro děti s kombinovaným postižením a později také v MŠ. Nejenže je bezvadná kamarádka a kolegyně, ale obdivuji i její často intuitivně správný přístup k dětem, to, jak umí vycítit, co je v danou situaci potřeba. Míša je velmi empatická i pečlivá a své znalosti neustále prohlubuje. Její přístup je vysoce individuální, což oceníte především v situacích, kdy se ji rozhodnete oslovit s žádostí o pomoc (konzultaci). Všichni nejsme přeci stejní, a to co je vhodné pro jednoho, nemusí být vhodné pro druhého, všechno si vyžaduje pečlivý individuální přístup. V tomto je Míša garancí, dovede doporučit nejvhodnější postup, jelikož má bohaté zkušenosti s osobnostmi, dětskou psychologií a pedagogikou.
Marcela Havlenováučitelka v MŠ

Kontakt

Kontaktujte mě a domluvíme podrobnosti, místo setkání a čas konzultace.

Ve zprávě prosím napište, o co se jedná, buďte, prosím, co nejvíc konkrétní.

Ozvu se vám, co nejdříve.

Těším se na viděnou s vámi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů